temizlik - İnşaat - Otomotiv - Kırtasiye - Gıda ltd. Şti.

RSM Temizlik olarak

İstanbul genelinde ofis ve büro temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik hizmetleri,  ev ve villa temizliği gibi genel temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Büro temizliği

Bürolar, bir işletme için hayati kararlar alınan bir yerdir. Dolayısıyla, bu mekânın kaliteli ve temiz olması işletme için daha iyi olacaktır. Büro temizliğinin ertelenmesi işletme için kötü bir karar olacaktır. Yani, büroya ziyarete gelen bir kişinin büroyu kirli görmesi tabii ki de istenmeyen bir durumdur. Dolayısıyla, yılda bir kere büro temizliği için yeterli olacaktır. Her temizlik hizmetinde öne çıkan firmalardan Her işi layığıyla ve isteğe göre yapan firmamız büro temizliğini de aynı şekilde yapmakta ve en kısa sürede tamamlamaktadır. Bizler sizlerin görüşlerini önemsiyor ve hizmetlerimizi bu yönde gerçekleştiriyoruz, 

İşyeri Temizliği

 

              fabrika temizliği

İnşaat sonrası temizlik, bir daire ya da binanın oturmaya hazır hale gelmesi için inşaat pisliklerinden arındırılmasına yönelik yapılan profesyonel temizlik hizmetidir. Ülkemizde konut piyasası çok büyük bir büyüme gösterdi. Bu yüzden de inşaat sonrasında yapılacak temizlik hizmetleri sonrasında profesyonel hizmet verecek işletme sayısında da büyük bir artış yaşandı.

Bir inşaat alanının ya da dairenin çalışmalar bittikten sonra temizlenme süreci çok zorludur. Birçok kişinin yaptığı en büyük hata inşaat temizliğini kendi yapması ya da bu alanda profesyonel olmayan personelleri kullanmasıdır. RSM Temizlik olarak inşaat sonrası temizlik konusunda deneyimli ekibimiz ve teknik donanımımızla sizleri tertemiz bir binaya girmeyi vadediyoruz.

Firmamız RSM Temizlik, her zaman uygun fiyat ilkesini benimsemiş olan bir firmadır. Firmamız, her hizmetini uygun fiyata gerçekleştiren, tamamıyla müşteri dostu bir firma olmayı kararlılıkla sürdürecektir. Yapılan bir hizmette fiyat önemli bir yer taşımaktadır. Çünkü, herkes standartların üzerinde bir fiyata son kalite temizlik hizmetini alabilir. Ancak, bunu almak bir marifet değildir. Marifet, uygun fiyata maksimum verim alabilmektir. Bu marifeti de firmamız RSM Temizlik, kurulduğu günden bugüne gerçekleştirmektedir. Uygun fiyata maksimum verim ilkesine uzun süreler boyunca bağlı kalacak firmamıza gönül rahatlığıyla güvenebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz…